Welkom bij Evax!

Bij Evax bent u aan het juiste adres voor de verkoop, de reparatie en het onderhoud van nieuwe en gebruikte machines.
Wij zijn u graag van dienst vanuit onze vestigingen in Duizel en Grashoek.
En maak kennis met onze gastvrijheid en behulpzaamheid.

Contact opnemen

Wilt u contact met ons opnemen? Maak dan gebruik van de contactgegevens hiernaast, of gebruik ons contactformulier. Wij vinden het prettig als u het formulier zo volledig mogelijk invult. De juiste persoon neemt zo spoedig mogelijk contact met u op.

Contactformulier

Duizel

Ganzestaartsedijk 23
5525 KC Duizel

Tel: +31 497-591 444
E-mail: info@evax.nl
Magazijn: magazijn@evax.nl
Werkplaats: werkplaats@evax.nl
Administratie: administratie@evax.nl
Facturen: factuur@evax.nl
Verkoop: verkoop@evax.nl

Evax BV
KvK: 17099764
BTW-nummer: NL806016139B01
IBAN: NL04 RABO 0138 8251 22
BIC: RABONL2U
IBAN: BE55 4180 4760 7144
BIC: KREDBEBB

Grashoek

Helenaveenseweg 14
5985 NM Grashoek

Tel: +31 77-306 6050
E-mail: info.grashoek@evax.nl
Magazijn: magazijn.grashoek@evax.nl
Werkplaats: werkplaats.grashoek@evax.nl
Administratie: administratie.grashoek@evax.nl
Facturen: factuur.grashoek@evax.nl
Verkoop: verkoop@evax.nl

Evax Grashoek BV
KvK: 70951314
BTW-nummer: NL858522998B01
IBAN: NL83 RABO 0327 7189 78
BIC: RABONL2U

Evax
Openingstijden Duizel
Maandag 08:00-18:00
Dinsdag 08:00-18:00
Woensdag 08:00-18:00
Donderdag 08:00-18:00
Vrijdag 08:00-18:00
Zaterdag 08:00-15:00
Zondag Gesloten

Buiten openingstijden eventueel op afspraak.

Op Nationale feestdagen zijn wij GESLOTEN.
(1e en 2e Paasdag, Koningsdag, Hemelvaartsdag,
1e en 2e Pinksterdag, 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag)

24 en 31 december zijn wij vanaf 16:00 uur GESLOTEN.

Evax
Openingstijden Grashoek
Maandag 08:00-18:00
Dinsdag 08:00-18:00
Woensdag 08:00-18:00
Donderdag 08:00-18:00
Vrijdag 08:00-18:00
Zaterdag 08:00-12:00
Zondag Gesloten

Buiten openingstijden eventueel op afspraak.

Op Nationale feestdagen zijn wij GESLOTEN.
(1e en 2e Paasdag, Koningsdag, Hemelvaartsdag,
1e en 2e Pinksterdag, 1e en 2e Kerstdag, Nieuwjaarsdag)

24 en 31 december zijn wij vanaf 16:00 uur GESLOTEN.

Contact

Neem gerust contact met ons op,
wij helpen u graag!

Contactformulier

Duizel

Ganzestaartsedijk 23
5525 KC Duizel

Tel: +31 497-591 444
E-mail: info@evax.nl

Grashoek

Helenaveenseweg 14
5985 NM Grashoek

Tel: +31 77-306 6050
E-mail: info.grashoek@evax.nl

Over Evax

Bij Evax bent u aan het juiste adres voor de verkoop, de reparatie en het onderhoud van nieuwe en gebruikte machines en werktuigen. Van loader en tractor tot rooimachine en bosfrees: Wij zijn u graag van dienst vanuit onze vestigingen in Duizel en Grashoek.